חדשות ועדכונים
 
הקמת עסק חדש


פתיחת עסק - ייעוץ עסקי ליזמים ועסקים בתחילת דרכם


download (1).jpg הקמת עסק חדש מלווה לא רק בהתרגשות רבה, אלא גם בחששות, חרדות, ציפיות ותקוות. פתיחת עסק חדש היא אתגר שכדאי ללכת לקראתו בעיניים כמה שיותר פקוחות, עם תוכנית עבודה מסודרת ומידע ראשוני מספיק על מנת להבטיח את כדאיותו ולייצר אופקים להתפתחותו.

במה נוכל לתרום להצלחת העסק שלכם?
משרדנו מספק שירותים מגוונים ליזמים החל משלב בחינת הרעיון העסקי, בדיקת כדאיות, ועד לשלב ההקמה בפועל וליווי שוטף של העסק בשירותי יעוץ כלכלי , שירותי ניהול מו"מ,  ייצוג מול בנקים  ועוד.
 
תרומתה של תוכנית עסקית לעסק חדש
פתיחת עסק חדש תעשה בצורה חלקה וטובה יותר כשהיא מושתתת על תוכנית עסקית  מסודרת המספקת אבני דרך, כיווני פעולה, מדיניות ויעדים ברורים. ניהול עסק חדש כרוך בהתעסקות עם שורה ארוכה של תחומים וגורמים כמו רשויות המס, הבנקים, מו"מ עם ספקים, תפעול שוטף, ניהול כספים ושיווק.


תוכנית עסקית לעסק חדש

129426839307830000financial management.jpgיש מי שפותחים עסק מתוך החלטה רגעית. יש להם רעיון, יש להם תחום עיסוק, יש להם חלון הזדמנויות ומבלי לחשוב פעמיים הם קופצים לבריכה. לפעמים זה מצליח. תמיד יש אנשים שמסוגלים ללמוד ולהתקדם תוך כדי תנועה ולהגיע להישגים יוצאי דופן. אצל רוב בעלי העסקים זה לא כך.
 
ניהול עסק חדש מצריך מיומנות, ידע ונסיון. אם אדם נכנס לתחום העסקי לראשונה בחייו, ודאי שאנשי מקצוע לצידו יסייעו לו לעשות זאת ברגל ימין. אימפולסיביות וחוסר מקצועיות הם גורם שלילי שעלול להוביל עסק עם פוטנציאל להצלחה, מדחי לדחי, ממשבר למשבר ולהפוך את ניהולו למסע של כיבוי שריפות על בסיס יומי.
 
מעניין לגלות שדווקא בעלי עסקים מנוסים ששוקלים פתיחת עסק חדש, מבקשים פעמים רבות להתחיל את התהליך בצורה נכונה ונמנעים מפתיחת עסק מבלי לבצע בדיקת כדאיות ולהציג תוכנית עסקית מסודרת.
 
 אנו בח'אלדי יעוץ עסקי ופיננסים מעדיפים את הגישה המתוכננת. תוכנית עסקית היא מכשיר מצויין לקבלת תמונה אובייקטיבית על פוטנציאל הרווחים של עסק חדש.
 
יתרונותיה:
·    תיאום ציפיות – האמנם העסק יכניס רווחים של מיליונים או שבסופו של יום, לאחר כל הטירחה, העבודה וזיעת האפיים שתושקע בעסק יהיו הרווחים נמוכים ולא יצדיקו את ההשקעה המרובה בו.
·    מניעת כשלון מראש – האם בתנאי התחרות השוררים בענף שבו יפעל העסק החדש – יש מקום למתחרה נוסף, האמנם העסק לא נדון מראש לכשלון בשל העדר מידע או התעלמות מתנאי השוק הקיימים.
·    תוכנית עבודה – עסק ממש כמו החיים מצריך כיוון. תוכנית עסקית מספקת תוכנית עבודה רב-שנתית המתווה מדיניות עסקית ודרכי פעולה נכונות לבניית עסק בריא וצומח.
·    גיוס משקיעים – תוכנית עסקית היא בבחינת כורח המציאות לצורך גיוס השקעות והון מהבנק ו/או מגורמים פרטיים ויזמים.
תכנון מוקדם ימנע פעמים רבות טעויות רבות שיכולות לעלות בממון רב ולעשות את ההבדל בין עסק מפסיד לעסק מרוויח.
 
משרדנו ערוך להכנת תוכנית עסקית לכל עסק בדרך, על מנת לבחון את כדאיותו, לבצע בדיקת שווקים, מיקוד בקהלי יעד ולהציע לו תוכנית פעולה רב-שנתית (תוכנית חומש) שתסייע למצות את הפוטנציאל הכלכלי שלו ולהביא לצמיחה מהירה.

לפרטים נוספים התקשרו למספר: 0523960006 או לחצו כאן לשליחת מייל


ייעוץ מס לקראת פתיחת עסק חדש

images (14).jpgאחד התחומים שמטרידים יותר מכל את מי שלראשונה בחייו פותח עסק – הוא ההתנהלות מול רשויות המס: מס הכנסה, ביטוח לאומי ומע"מ. המעבר לסטאטוס של עצמאי או בעלים של חברה שהכנסותיו והוצאותיו גלויות בפני המדינה הוא לעיתים מעבר טראומתי למי שכיסו הפרטי היה עניינו הפרטי בלבד. התחושה שרשויות המס הן סוג של "האח הגדול" הבוחן כל תנועה כספית בעסק והחיים תחת עול הדיווח לרשויות המס – הם כל כך מרתיעים שיש מי שמוותרים על הרעיון של פתיחת עסק רק על מנת לשמור את כיסם הפרטי הרחק מעיניהם של פקידי מס הכנסה.
 
למען האמת, פתיחת תיקים ברשויות המס היא הליך ביורוקרטי קצר ופשוט, שמיותר לחוש מאויים ממנו.
 
משרדנו מספק שירותי ייעוץ מס במיקור חוץ ע"י טובי אנשי המקצוע שיספקו לך ליווי מקצועי או ייצגו אותך מול רשויות המס ע"פ הצורך.


ייצוג לקבלת אשראי בנקאי

loan.jpg לעסק חדש שזה אך נפתח ייצוג נכון מול הבנק יכול להוות נדבך משמעותי בהצלחת העסק והשתתתו על יסודות בריאים.
אנו בח'אלדי יעוץ עסקי ופיננסי מלווים את לקוחותינו בתהליך פתיחת החשבון העסקי בבנק לצורך קבלת תנאים הולמים מהבנק, קבלת אשראי בנקאי, קביעת מסגרת אשראי מתאימה לצרכי העסק בראשית דרכו, השגת סיכומים עם הבנק לגבי גובה ריביות, סוגי בטוחות, קביעת המינון הנכון ויצירת באלאנס בין מימון באמצעות הלוואה לצורך השקעה בתחילת הדרך לבין מסגרת אשראי להתנהלות שוטפת וכד'.
עסק שפותח את התנהלותו הכספית בבנק ברגל ימין ומשאיר לעצמו מרווח נשימה מספיק לתחילת הדרך – יוכל להתפתח מתוך תחושה של בטחון וראייה קדימה ובעליו יוכל להסיר מעליו דאגות והתעסקויות במימון השוטף שגוזלות זמן רב ולפנות את הזמן לניהול העסק ולשיווקו

לפרטים נוספים התקשרו למספר: 0523960006 או לחצו כאן לשליחת מייל                                  
 
כל הזכויות שמורות לד"ר ח'אלדי נאיף 2012            13