מימון סחר בינלאומי

מימון סחר בינלאומי
מ שרדנו מספק פתרונות מימון (TRADE & PROJECT FINANCE) בנקאיים וחוץ בנקאיים למימון חובות מסחריים לטווח הקצר והארוך תוך שימוש בכלים מתוחכמים והישענות על גופים פיננסיים בארץ ובעולם. בזכות הידע והניסיון הרב שנצבר לאורך 8 שנות פעילותינו הן בפן המסחרי והן בפן הפיננסי, במו"מ עם לקוחות בסקטור הממשלתי והפרטי, משרדנו מסייע ללקוחותיו במציאת פתרונות מימון בסחר בינלאומי בעזרת שימוש בכלים פיננסים ומינוף הקשרים הגלובליים הענפים של החברה עם מוסדות פיננסים (IFC,EBRD, NGO's ) בנקים וחב' ביטוח בארץ ובעולם  המאפשרים נטרול סיכוני האשראי ומכירת מחויבויות הלקוח לשלם ללא זכות חזרה (WITHOUT RECOURSE).

פתרונות המימון שמציע משרדנו הינם כלי מכירתי המאפשר מינוף הפיתוח עסקי של הפירמה על ידי יצירת תשתית מימונית תומכת מכירה לעסקאות עתידיות וכמו כן לשפר את ההון החוזר ותזרים המזומנים של הפירמה.

יתרונות מימון הסחר הבינלאומי :
«    יתרון שיווקי ותחרותי לעסקים בצמיחה: מאפשר לחברה להיענות לדרישות האשראי של לקוחותיה מחו"ל  ולהעניק ללקוחותיה אשראי ארוך יותר (עד 10 שנים)  ועל ידי כך להקדים מתחרים, לזכות במכרזים ולהגדיל מכירות.
«     ביטחון מלא – נטרול סיכוני אשראי מסחריים ופוליטיים: מכירת סיכון אי התשלום של הלקוח לצד ג' ללא זכות חזרה או ניטרולו על ידו באמצעות פוליסת ביטוח ייעודית.
«    שיפור ההון החוזר ותזרים המזומנים: החברה מקבלת תשלום מידי כנגד המכירות ובכך מגדילה את המזומנים שברשותה. החברה לא צריכה לדאוג לתזרים המזומנים ולניהול אשראי הלקוחות שלה, דבר המאפשר לחברה להתרכז בדברים החשובים באמת: הגדלת מכירות, השגת לקוחות נוספים, פיתוח וצמיחה.
«    גיוון מקורות המימון: מימון עסקאות יצוא/יבוא מאפשר לחברה לגוון את האשראי שלה, מקטין את התלות בבנק ומאפשר להשתמש באשראי הבנקאי של החברה למטרות פיתוח העסק.
«    שיפור הדו"חות הכספיים: מכיוון שמדובר במכירה ללא זכות חזרה, המימון לא מופיע בדוחות כאשראי בנקאי. כמו במכירה במזומן, הוא מקטין את סעיף הלקוחות ומציג גידול בסעיף המזומנים של החברה.
«    מענה מהיר גמיש ויצירתי לסוגים שונים של עסקאות: שיטות המימון השונות והיכרות עם גופים פיננסיים רבים ברחבי העולם הופך את פתרונות המימון שלנו לכלי יעיל וגמיש המתאים למימון מגוון רחב של עסקאות מסוגים שונים
קהל היעד :
«    יצואנים  
«    פרויקטים
«    מכירות שוטפות לדילרים בחו"ל
«    שיפור הון חוזר ותזרים.
«    יבואנים

מימון סחר בינלאומי הוא תורה בפני עצמה המשלבת בתוכה ידע מקצועי וניסיון של שנים רבות הכוללות התנסות מעשית בביצוע עסקאות מורכבות ביותר. משרדנו ישמח לסייע ו"לתפור" עבורך "חליפת מימון" אופטימאלית המתאימה במיוחד לך.
אנו מציעים את השירות על בסיס ריטיינר קבוע או ע"פ עמלות תיווך.

לפרטים נוספים התקשרו למספר: 0523960006 או לחצו כאן לשליחת מייל


שתף :