ייעוץ מס לקראת פתיחת עסק חדש

אחד התחומים שמטרידים יותר מכל את מי שלראשונה בחייו פותח עסק – הוא ההתנהלות מול רשויות המס: מס הכנסה, ביטוח לאומי ומע"מ. המעבר לסטאטוס של עצמאי או בעלים של חברה שהכנסותיו והוצאותיו גלויות בפני המדינה הוא לעיתים מעבר טראומתי למי שכיסו הפרטי היה עניינו הפרטי בלבד. התחושה שרשויות המס הן סוג של "האח הגדול" הבוחן כל תנועה כספית בעסק והחיים תחת עול הדיווח לרשויות המס – הם כל כך מרתיעים שיש מי שמוותרים על הרעיון של פתיחת עסק רק על מנת לשמור את כיסם הפרטי הרחק מעיניהם של פקידי מס הכנסה.
למען האמת, פתיחת תיקים ברשויות המס היא הליך ביורוקרטי קצר ופשוט, שמיותר לחוש מאויים ממנו.
משרדנו מספק שירותי ייעוץ מס במיקור חוץ ע"י טובי אנשי המקצוע שיספקו לך ליווי מקצועי או ייצגו אותך מול רשויות המס ע"פ הצורך.


ייצוג לקבלת אשראי בנקאי

לעסק חדש שזה אך נפתח ייצוג נכון מול הבנק יכול להוות נדבך משמעותי בהצלחת העסק והשתתתו על יסודות בריאים.
אנו בח'אלדי יעוץ עסקי ופיננסי מלווים את לקוחותינו בתהליך פתיחת החשבון העסקי בבנק לצורך קבלת תנאים הולמים מהבנק, קבלת אשראי בנקאי, קביעת מסגרת אשראי מתאימה לצרכי העסק בראשית דרכו, השגת סיכומים עם הבנק לגבי גובה ריביות, סוגי בטוחות, קביעת המינון הנכון ויצירת באלאנס בין מימון באמצעות הלוואה לצורך השקעה בתחילת הדרך לבין מסגרת אשראי להתנהלות שוטפת וכד'.
עסק שפותח את התנהלותו הכספית בבנק ברגל ימין ומשאיר לעצמו מרווח נשימה מספיק לתחילת הדרך – יוכל להתפתח מתוך תחושה של בטחון וראייה קדימה ובעליו יוכל להסיר מעליו דאגות והתעסקויות במימון השוטף שגוזלות זמן רב ולפנות את הזמן לניהול העסק ולשיווקו

 

לפרטים נוספים התקשרו למספר: 0523960006 או לחצו כאן

שתף :

צור קשר

 הפנייה שלך נשלחה בהצלחה. אנו ניצור איתך קשר בהקדם האפשרי.
הנתונים שהוזנו לא תקינים, נסה שוב