יעוץ כלכלי ותכנון אסטרטגי

יעוץ כלכלי ותכנון אסטרטגי

האם ניהול עסק הוא שאלה של מיומנות או כשרון?
מ ה הסיבה לכך שכמה עסקים הפועלים באותו תחום ובאותה זירה מצליחים להגיע לתוצאות שונות לחלוטין? האמנם רק כשרון מבדיל בין בעלי העסקים? האם ניתן באמצעות הקניית כלים מקצועיים אובייקטיביים לסייע לבעל עסק לשפר את התוצאות העסקיות שלו ולהפיק יותר מהעסק הקיים? האם ניתן להקנות לבעל עסק ידע ומיומנויות ניהוליות על סמך ניתוח המצב הקיים בעסק והצעת דרכים לפתרון בעיות? אנו בטוחים שכן. לא כולם נולדים מנהלים ובודאי שלא כולם נולדים מנהלים מצליחים.
 
ניהול עסק מושפע לא רק מכישוריו של בעל העסק או מנהלו אלא גם מהיבטים אובייקטיביים שניתוח כלכלי של העסק עשוי להציף אותם ולאפשר הצעת פתרונות לבעיות חבויות.

כמה חשוב המבט האובייקטיבי לעסקים?
משרדנו מסייע לבעלי עסקים לקבל תמונה אובייקטיבית עד כמה שניתן על מצבו של העסק, השינויים שניתן ו/או מומלץ לבצע בו על מנת להעלותו על דרך המלך, הצעדים הנדרשים על מנת להוציאו ממצב הפסדי לרווחיות, או על מנת להגדיל את רווחיו.
יעוץ כלכלי לעסקים טרם הקמתם או לעסקים קיימים השוקלים להשקיע בפיתוח העסק יספק תסריט כלכלי קרוב ככל שניתן למציאות, שממנו ייגזר האם הקמת העסק כדאית, או אם ההשקעה תניב פירות ותצדיק את עצמה.
משרדנו מתמחה בייעוץ ולווי הליכי התייעלות תפעולית תוך עיצוב והתוויה של האסטרטגיה העסקית. בהקשר זה אנו מתמקדים בתחומים הבאים:

«    בדיקת רווחיות העסק
«    
ניהול כספים
«    
ניהול תזרימים
«    
תוכנית הבראה
«    
אסטרגיה של עסקים במשבר כלכלי
«    
המחרה ותמחור נכונים

 

לפרטים נוספים התקשרו למספר: 0523960006 או לחצו כאן

שתף :

צור קשר

 הפנייה שלך נשלחה בהצלחה. אנו ניצור איתך קשר בהקדם האפשרי.
הנתונים שהוזנו לא תקינים, נסה שוב