בדיקת כדאיות עסקית

בדיקת כדאיות עסקית

בדיקת כדאיות מקיפה נדרשת לפני פתיחת עסק או כל השקעה ברעיון או עסק קיים. כך תוכלו לחסוך כסף רב, להימנע מהשקעות מיותרות ולהגדיל את הסיכויים להצלחה עסקית. בדיקת כדאיות היא לעיתים הבדיקה העסקית החשובה ביותר, אותה מבצעים לפני פניה לייעוץ עסקי ו בטרם כתיבת תוכנית עסקית. בסופה של בדיקת הכדאיות תדעו האם השקעתכם כדאית ותוכלו להכריע מהו הצעד הבא. חשוב שבדיקת כדאיות מקיפה תבחן את כל המנגנונים הפעילים בעסק בהם כספים, שיווק, תיפעול, ארגון וניהול
לאחר בדיקת כדאיות תדעו:
«    מהו פוטנציאל הרווחים
«   
מהם הסיכויים להצלחה עסקית
«   
מהם הסיכונים שבהשקעה
«   
מהו זמן החזר ההשקעה הצפוי
«   
האם כדאי לפתוח את העסק

בדיקת כדאיות חשוב לבצע לפני הקמת העסק או הרחבת עסק קיים בכדי לאמוד את הפוטנציאל הכלכלי ולקבל כלים שיסייעו בקבלת ההחלטה אם איך מקדמים את הצלחת העסק.
שלב בדיקת הכדאיות הינו קריטי מאחר וחלקם הגדול מהרעיונות ומיזמים מוכחים כאינם כדאיים מבחינה כלכלית-עסקית. ניתן לראות מנתונים סטטיסטים, כי מידי שנה מוקמים עסקים רבים אשר צפויים להם כישלונות והפסדים תוך השנתיים הראשונות להקמתם.
הסיבה לכך מאוד ברורה. מנהלים ויזמים נכנסו ל"הרפתקה" עסקית מבלי לבצע בדיקת כדאיות בשלב מוקדם של הגשמת הרעיון העסקי ונאלצו לנטוש אותו לאחר שהתגלה כי הרעיון אינו כדאי וכל המאמצים וההפסדים שהושקעו אבדו איתו.
בדיקת כדאיות אובייקטיבית לפני הוצאת הרעיון אל הפעול, תעזור לך להימנע מטעויות נפוצות ולקבל החלטה אחראית לגבי סיכויי הכישלון או ההצלחה.

 

לפרטים נוספים התקשרו למספר: 0523960006 או לחצו כאן

שתף :

צור קשר

 הפנייה שלך נשלחה בהצלחה. אנו ניצור איתך קשר בהקדם האפשרי.
הנתונים שהוזנו לא תקינים, נסה שוב