הקמת עסק חדש

פתיחת עסק - ייעוץ עסקי ליזמים ועסקים בתחילת דרכם

 

 הקמת עסק חדש מלווה לא רק בהתרגשות רבה, אלא גם בחששות, חרדות, ציפיות ותקוות. פתיחת עסק חדש היא אתגר שכדאי ללכת לקראתו בעיניים כמה שיותר פקוחות, עם תוכנית עבודה מסודרת ומידע ראשוני מספיק על מנת להבטיח את כדאיותו ולייצר אופקים להתפתחותו.

במה נוכל לתרום להצלחת העסק שלכם?
משרדנו מספק שירותים מגוונים ליזמים החל משלב בחינת הרעיון העסקי, בדיקת כדאיות, ועד לשלב ההקמה בפועל וליווי שוטף של העסק בשירותי יעוץ כלכלי , שירותי ניהול מו"מ,  ייצוג מול בנקים  ועוד.
 
תרומתה של תוכנית עסקית לעסק חדש
פתיחת עסק חדש תעשה בצורה חלקה וטובה יותר כשהיא מושתתת על תוכנית עסקית  מסודרת המספקת אבני דרך, כיווני פעולה, מדיניות ויעדים ברורים. ניהול עסק חדש כרוך בהתעסקות עם שורה ארוכה של תחומים וגורמים כמו רשויות המס, הבנקים, מו"מ עם ספקים, תפעול שוטף, ניהול כספים ושיווק.


תוכנית עסקית לעסק חדש

יש מי שפותחים עסק מתוך החלטה רגעית. יש להם רעיון, יש להם תחום עיסוק, יש להם חלון הזדמנויות ומבלי לחשוב פעמיים הם קופצים לבריכה. לפעמים זה מצליח. תמיד יש אנשים שמסוגלים ללמוד ולהתקדם תוך כדי תנועה ולהגיע להישגים יוצאי דופן. אצל רוב בעלי העסקים זה לא כך.
 
ניהול עסק חדש מצריך מיומנות, ידע ונסיון. אם אדם נכנס לתחום העסקי לראשונה בחייו, ודאי שאנשי מקצוע לצידו יסייעו לו לעשות זאת ברגל ימין. אימפולסיביות וחוסר מקצועיות הם גורם שלילי שעלול להוביל עסק עם פוטנציאל להצלחה, מדחי לדחי, ממשבר למשבר ולהפוך את ניהולו למסע של כיבוי שריפות על בסיס יומי.
 
מעניין לגלות שדווקא בעלי עסקים מנוסים ששוקלים פתיחת עסק חדש, מבקשים פעמים רבות להתחיל את התהליך בצורה נכונה ונמנעים מפתיחת עסק מבלי לבצע בדיקת כדאיות ולהציג תוכנית עסקית מסודרת.
 
 אנו בח'אלדי יעוץ עסקי ופיננסים מעדיפים את הגישה המתוכננת. תוכנית עסקית היא מכשיר מצויין לקבלת תמונה אובייקטיבית על פוטנציאל הרווחים של עסק חדש.
 
יתרונותיה:
·    תיאום ציפיות – האמנם העסק יכניס רווחים של מיליונים או שבסופו של יום, לאחר כל הטירחה, העבודה וזיעת האפיים שתושקע בעסק יהיו הרווחים נמוכים ולא יצדיקו את ההשקעה המרובה בו.
·    מניעת כשלון מראש – האם בתנאי התחרות השוררים בענף שבו יפעל העסק החדש – יש מקום למתחרה נוסף, האמנם העסק לא נדון מראש לכשלון בשל העדר מידע או התעלמות מתנאי השוק הקיימים.
·    תוכנית עבודה – עסק ממש כמו החיים מצריך כיוון. תוכנית עסקית מספקת תוכנית עבודה רב-שנתית המתווה מדיניות עסקית ודרכי פעולה נכונות לבניית עסק בריא וצומח.
·    גיוס משקיעים – תוכנית עסקית היא בבחינת כורח המציאות לצורך גיוס השקעות והון מהבנק ו/או מגורמים פרטיים ויזמים.
תכנון מוקדם ימנע פעמים רבות טעויות רבות שיכולות לעלות בממון רב ולעשות את ההבדל בין עסק מפסיד לעסק מרוויח.
 
משרדנו ערוך להכנת תוכנית עסקית לכל עסק בדרך, על מנת לבחון את כדאיותו, לבצע בדיקת שווקים, מיקוד בקהלי יעד ולהציע לו תוכנית פעולה רב-שנתית (תוכנית חומש) שתסייע למצות את הפוטנציאל הכלכלי שלו ולהביא לצמיחה מהירה.

לפרטים נוספים התקשרו למספר: 0523960006 או לחצו כאן

שתף :

צור קשר

 הפנייה שלך נשלחה בהצלחה. אנו ניצור איתך קשר בהקדם האפשרי.
הנתונים שהוזנו לא תקינים, נסה שוב