מימון הקמת והרחבת עסקים

מימון הקמת והרחבת עסקים

טיפול בהשגת מימון לעסקים


חברות ועסקים לא מעטים מתקשים בהשגת מימון לפעילות עסקית שוטפת, לצורך השקעה, הקמת והרחבת עסקים. קיימות דרכים רבות ל השגת מימון בהיקפים שונים, אם כמימון ביניים בעת משבר ואם כמימון לצרכי פיתוח עסקי. משרדנו  מייצג חברות וגופים לצורך השגת הלוואות בהיקפים שונים, הן הלוואות לטווח הקצר והן הלוואות לטווח הארוך.

פעילות המשרד מתבצעת מול בנקים לצורך קבלת מימון בנקאי ו/או גופים חוץ בנקאיים לקבלת מימון חוץ בנקאי וכוללת הכנת תוכנית עסקית  לצורך גיוס הון, ייצוג לצורך הגדלת מסגרת אשראי , פנייה לקרנות מימון בהתאם לצורך, מילוי טפסים וטיפול בהשגת הלוואות לעסקים בתנאים נוחים ועוד.

מימון בנקאי


לכאורה, הבנק הוא הגורם הזמין ביותר, הבטוח ביותר, הנגיש ביותר והנוח ביותר כדי להשיג מימון. אבל כשהבנק מסרב להעניק מימון, מציג דרישות קשות מנשוא לבטחונות, או מעמיד את ההלוואה בריבית גבוהה – נוצרת אצל רבים התחושה שכדאי יותר לחפש אפיק מימון חוץ בנקאי. 
ע ל פי הנסיון שנצבר ב- ח'אלדי יעוץ עסקי ופיננסי, עסקים רבים מתקשים להשיג את שיתוף הפעולה של הבנק לצורך קבלת הלוואה, רק משום שאין להם נסיון בהתנהלות מול הפקידות הבנקאית ואין להם את היכולת לעשות שימוש בטרמינולוגיות המקובלות בעולם הפיננסי.

אנו מספקים ייצוג מלא לצורך השגת הלוואה לעסק מהבנק, בין אם מדובר בהלוואה בסכום של עשרות אלפי ש"ח כדי להתגבר על בעיית תזרים זמנית, ובין אם מדובר בהלוואה של מיליונים שנועדה לקדם מיזם חדש או הרחבת העסק.
אם יש לך עניין בייצוג מול הבנקים לצורך השגת הלוואה לעסק, זה הזמן ליצור עמנו קשר.

 

הקצאת והגדלת מסגרת אשראי


במסגרת שירותי ייעוץ עסקי וייצוג מול הבנקים שמספק משרדנו, הקצאת והגדלת מסגרת האשראי של עסק הינן לעיתים הצעד הראשון המתבקש כדי לסייע בתהליך הבראה עסקי או בייצוב תזרים המזומנים של העסק. ה גדלת המסגרת נדרשת לעיתים גם לצורך הגדלת ההון החוזר של העסק כתוצאה מהגדלת הפעילות העסקית שלו.
אנו מספקים שירותי ייצוג מקצועיים מול הבנקים, ומאחורינו שנים רבות של נסיון בפעילות מול גורמים בנקאיים ומציאת פתרונות יצירתיים לצורך הגדלת מסגרות אשראי שלפעמים הן המפתח לשיקומו של עסק או של התפתחותו.


מימון חוץ בנקאי


כאשר נהגות המילים "מימון חוץ-בנקאי" לא מעט אנשים רואים לנגד עיניהם את השוק האפור. כמשרד שחלק ניכר מעיסוקו הוא ייעוץ פיננסי, ח'אלדי יעוץ עסקי ופיננסי מספק לעסקים וחברות הפונים אליו לצורך השגת מימון – שירותי ייצוג מול גורמי מימון חוץ-בנקאיים, בין אם המדובר בקרנות מימון (קרן עידוד עסקים קטנים, קרן שמש, קרן סולם, קרן קורת)  ובין אם מדובר בחברות ביטוח שמציעות הלוואות בסכומים לא גבוהים.
ה מערכת החוץ-בנקאית היא לפעמים הנוחה והמתאימה ביותר לצורך קבלת הלוואה שנועדה לסתום חור תזרימי לתקופה קצרה. בתקופה של אי ודאות כלכלית במשק, קריסה של מערכת הכלכלה העולמית וירידה קשה במוסר התשלומים במשק, השגת הלוואה לעסק יכולה לעיתים לשמש כגלגל ההצלה הזמני שלו עד יעבור זעם.
אנו פורשים בפני לקוחותינו את כל האפשרויות המימוניות העומדות לרשותם, מספקים להם ייעוץ בבחירת מסלול ההלוואה המתאים להם ומסייעים להם בהגשת הבקשה ובהשגת המימון. לקבלת ייעוץ על מסלולי הלוואות וייצוג מול גורמים חוץ בנקאיים.

שתף :

הוסף תגובה

 התגובה שלך נשלחה בהצלחה, תודה!   רענן
הנתונים שהוזנו לא תקינים, נסה שוב